Oferta Poznaj naszą ofertę

Cover Garden.

Nasz repertuar obejmuje największe taneczne hity, począwszy od lat 20. ubiegłego stulecia aż do współczesnych. Repertuar jest na bieżąco aktualizowany. Szczegóły w zakładce "Repertuar".

 

Cover Garden - “Tylko twist”. Program złożony z największych polskich hitów lat 60. (Czarny Alibaba, Dwudziestolatki, Autostop, Niedziela, Kasztany, Chłopiec z gitarą i wiele innych).

 

Cover Garden i Krzysztof Tyniec

Krzysztof Tyniec - polski aktor filmowy, teatralny i dubbingowy, konferansjer, tancerz. Aktor warszawskiego Teatru Ateneum. Przez wiele lat był jednym z aktorów występujących w telewizyjnym kabarecie Olgi Lipińskiej. Był prowadzącym takich teleturniejów, jak "Idź na całość" czy "Koło Fortuny". W latach 90. był gwiazdą koncertów "Gali Piosenki Biesiadnej". Wygrał 5. edycję programu TVN "Taniec z gwiazdami".

Aktor występuje w roli showmana prowadzącego koncert, konferansjera (zapowiedzi, konkursy, licytacje itp.), bierze również czynny udział w blokach muzycznych w wykonaniu zespołu.

 

Cover Garden i Rui Carlos Ferreira

Show Rui Carlosa Ferreiry to nowa na polskim rynku propozycja muzyczna skierowana do jak najszerszej widowni. Jest to kontynuacja barwnej drogi artystycznej Carlosa, byłego wokalisty i showmana legendarnej grupy Bad Boys Blue, znanej z takich przebojów, jak You're a woman (nagranie archiwalne), Pretty young girl czy I wanna hear your heartbeat.

Gdy w 2011 r. drogi muzyczne Carlosa i Johna McInerney rozchodzą się, Carlos postanawia założyć własną grupę, anagażując w to przedsięwzięcie najlepszych muzyków instrumentalistów, wokalistów, aranżerów i reżyserów dźwięku. Założeniem projektu jest nie tylko przypomnienie szerokiej publiczności znanych powszechnie przebojów grupy Bad Boys Blue, ale przede wszystkim wykonanie ich w bardziej współczesnych aranżacjach i  - co najważniejsze - ze stuprocentową energią – cały band gra na żywo, a Carlos w roli showmana nawiązuje z publicznością natychmiastowy, spontaniczny kontakt. Jest w tej roli niezastąpiony, ma niespożytą energię i emanuje z niego ogromna radość bycia na scenie.

Koncert Rui Carlos Ferreira & Cover Garden jest idealny na każdą okazję:

  • wszelkie imprezy miejskie i gminne; plenery, stadiony, hale, sale koncertowe, domy kultury itp.
  • dyskoteki
  • imprezy firmowe każdego rodzaju - w siedzibach firm i poza nimi
  • każda inna okazja wg indywidualnego zamówienia klienta

         Nasz program przeniesie wszystkich w cudowne lata 80-te, przywoła wspomnienia pierwszych randek i pocałunków, ale nie tylko! Zadowoli również młodzież, bo przecież... tamte przeboje przechodzą właśnie drugą młodość!

 

W naszym repertuarze znajdą Państwo również standardy jazzowe, utwory latynoskie i dixie. Mogą one posłużyć jako instrumentalny wstęp do części tanecznej lub oprawa muzyczna całej imprezy (muzyka “w tle”).